HAKKIMIZDA

2012 yılında İzmir Torbalı ilçesinde açılan ilk engelli bakım merkezidir.18 yaş üstü bendesel bay ve bayan engellilere  7 gün 24 saat hizmet vermek için kurulmuş bir bakım merkeziyiz.Amacımız bu hastalara ömürlerinin sonuna kadar bakmak ve kendilerini evlerindeki gibi rahat yaşamayı sağlamaktır.Merkezimizde kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde  personeline sürekli eğitim vererek ve " VİCDANIMIZ VE GÖREVİMİZ" sloganını ilke edinerek bakımı yapılan hastalara insani standartlarda yaşamını sürdürmesini hedefleyerek toplam 70 kapasite ile hizmet sunmaktayız. 2017 senesi ile birlikte TSE belgemizi almış bulunmaktayız.

AYRICALIĞIMIZ ; Türkiye genelinde sadece bakıma yönelik; (uzman bir sağlık ve bakım personeli eşliğinde)  bedensel engelli bireylerimize 12000 metre kare kapalı ve 350 metre kare açık  alanıyla , engelli bireylerimizin  spor etkinlikleri, piknik günleri, yürüyüş günleriyle ve engellilerimizin sosyal hayatla iç içe olabilmesi için  sosyal çalışmalarıyla el becerisine yönelik hizmet veren özel bakım merkeziyiz.

Bu sıcak, güvenilir, uzman ve sorumluluğunun bilincinde olan kadromuzla tanışmak için ve binamızı görmek için hepinizi merkezimize davet ediyoruz. Gelin ve kendiniz karar verin.Siz bize sevdiklerinizin hayatlarını emanet ediyorsunuz.
Görevimiz bu önemli sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek…

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bedensel engelli bulunan bireylere bakım hizmetlerini gerçekleştirirken; tüm çalışanlarının katılımı ile;

Engelli, engelli yakını, çalışanlarımız ve ilgili tarafların haklarını ve mahremiyetini koruyarak memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

En iyi teknolojileri kullanarak alt yapısını sürekli geliştirmek

Birimlerimiz için kalite amaçlarını belirlemek ve periyodik olarak amaçlarımızı değerlendirmek ve gerekli olması durumunda tedbirler almak

Aile ve sosyal politikalar bakanlığının yürülükteki "Engelli bireylere yönelik özel bakım merkezleri hizmetleri yönetmeliği" ile, kalite yönetim sistemi ve uygulanabilir tüm yasal şartları yerine getirmek, 

Kalite yönetim sistemi uygulamalarını sürekli iyileştirmek. Toren Bakım Merkezi

2012 yılında İzmir Torbalı ilçesinde açılan ilk engelli bakım merkeziyiz.18 yaş üstü bendesel bay ve bayan engellilere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Toren Bakım Merkezi

Evrensel değerlerle donanmış, sürekli kendisini yenileyen yapısı ile etik değerleri benimsemiş, takım çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları ile birlikte engelli bireylerimizin yaşam kalitelerini yükseltme yolunda çıktığımız yolculukta güler yüzlü, etkin, kaliteli hizmet sunmak görevimizdir.

Toren Bakım Merkezi

Toren Bakım Merkezinde kişinin insan onuruna yaraşır biçimde hayatını sürdürebilmesi için gerekli fiziksel hizmetleride vermektedir; kişinin tırnaklarının kesilmesinden, burun kulak temizliğinin yapılmasına, tehlikelere karşı korunmasına ve gözetilmesine kadar olan yaşamsal ihtiyaçlarının karşılanmasının planlanması ve takip edilmesini içermektedir.